בעיות בזוגיות

לאחרונה, כשהתארחתי בשידור ברדיו רמלה, נשאלתי מהי הזוגיות האידיאלית. ובכן, התשובה שלי היא שזוגיות אידיאלית היא מה שמתאים לבני הזוג. ואכן, לאיזה זוג אין בעיות בזוגיות ? השאלה היא לא אם יש בעיות בזוגיות, אלא האם ניתן לפתור אותן . האם ניתן  לקחת את האתגר ולהפוך אותו להזדמנות. זה הזמן לקחת את העניין ברצינות ולנקוט באמצעים הנדרשים על מנת לעשות זאת , כי זה אפשרי.

האם ניתן לפתור בעיות בזוגיות ?

אמנם הסטטיסטיקות מראות כי אחוז הגירושין עלה. יחד עם זאת, גם המודעות עולה. אם פעם, הורינו היו נשארים בקשר כי "צריך" גם אם יש בעיות בזוגיות, כיום , לייעוץ ולסדנאות מגיעים גם בני זוג שלא בהכרח חווים משבר או בעיות בזוגיות , אלא מעוניינים לשפר ולהעצים את היחסים.

אז איך זה עובד?

  • בייעוץ זוגי עם שני בני הזוג, התהליך קל יותר כי ניתן לבצע עבודה משותפת אך במידה ורק אחד מבני הזוג מעוניין בייעוץ, ניתן לפנות לבד . כאשר אדם משנה את התנועה שלו, כל הסביבה משתנה.
  • התהליך הינו דיסקרטי לחלוטין ובו נתמקד לחלוטין בצרכים ובשאיפות שלכם, תוך התמקדות במוקדי הקושי ובו תקבלו הכוונה שתוביל אתכם למקום בו הנכם רוצים להיות.
  • עד כמה שזה נראה קשה כשנמצאים בתוך הקושי, התהליך יעזור לכם לשדרג את מערכת היחסים שלכם. כל מה שצריך זה לעשות את הצעד הראשון. הרי שינוי מתחיל בצעד אחד קטן.

פתרו בעיות בזוגיות כי מגיע לכם להיות מאושרים!

נסו להיזכר מדוע התאהבתם האחד בשני/ה. גם אם קשה עכשיו, משהו מזה נמצא שם. זה הזמן ללמוד כיצד להחזיר את הניצוץ. צרו קשר עם סוניה יפעת יובל בהקדם האפשרי ובואו והרשו לעצמכם להרגיש טוב שוב.

בעיות בזוגיות הפתרון

 

 

הדרך שלך לשינוי מתחילה בצעד קטן אחד

הצטרפו אלי והרשמו עוד היום לאימון

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל