הרצאה על זוגיות

בא לכם לצאת מהשגרה ותוך כדי כך לשפר ולהעצים את הזוגיות שלכם?
מה דעתכם על משהו חדש ,מעניין ומרתק?
בואו להרצאה על זוגיות, נושא שהרלוונטיות שלו תמיד תהיה תקפה ואשר הינה דוגמה נהדרת להעברת ערב בנעימות תוך קבלת כלים להעשרת הזוגיות שלכם.

הרצאה על זוגיות במגוון נושאים

הרצאה על זוגיות תהווה אתנחתא נהדרת בכנסים פרטיים, חוגי בית, ועוד. סוניה יפעת יובל הינה יועצת זוגית, שמלבד פגישות ייעוץ וסדנאות, מעבירה הרצאות בנושאים שונים הקשורים בזוגיות:
• "אהבה ומריבה" – מהן הסיבות שגורמות לבני הזוג לריב, כיצד מתגברים על הפער וכיצד מנהלים ריבים בדרך חכמה ונעימה; כל אלו ועוד בהרצאה מרתקת שתלמד אתכם כיצד לנהל ויכוחים ולהישאר אוהבים.

• "זוגיות בפרק ב' – הדרך להצלחה" – כיצד מגשרים על הפערים מבחינת הילדים שלך, הילדים שלו\ה, היכן גרים, כיצד מתרגלים למציאות החדשה, ועוד; במסגרת ההרצאה יינתנו כלים שיסייעו לכם להפיק את המיטב מהסיטואציה המורכבת.

• "המסע שלי אל עצמי" – בהרצאה זו , המבוססת על ספר היוצא לאור בימים אלו, חולקת סוניה את החוויה האישית שלה עם הצופים; כיצד ניתבה את הסיטואציה הלא פשוטה לתועלתה האישית, כיצד התנהלה ואילו החלטות התקבלו במהלך הדרך.

מדברים בגובה העיניים

כפי שוודאי הבנתם, לא מדובר על הרצאות לימודיות, אלא הרצאות בנושאים הקשורים לחיים הפרטיים והנוגעים בכל אחד מאיתנו. סוניה יפעת יובל – לאחר שנים של התנדבות בקהילה, וליווי רבים בתהליכים שונים ואישיים, למדה ועודנה לומדת כיצד להעניק את הכלים הטובים והיעילים ביותר לזוגות, לחיים מאושרים ובריאים יותר זה לצד זו. בואו ללמוד כיצד להפוך חוויות שליליות בחיים, לכדי חוויה חיובית מלמדת. צרו גם אתם קשר והזמינו את ההרצאה הבאה שלכם, או פשוט בואו לפגישת ייעוץ!

הרצאה על זוגיות מסוניה יפעת יובל

הדרך שלך לשינוי מתחילה בצעד קטן אחד

הצטרפו אלי והרשמו עוד היום לאימון

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל