זוגיות במשבר

זוגיות במשבר הינה זוגיות שבה קיים איום על הקשר הזוגי והעתיד אינו ברור. המשבר עלול להגיע כתוצאה מסיבות שונות: החל מאירועים קשים ובלתי צפויים המשפיעים על הקשר הזוגי כגון, אבדן אמון, פיטורים, מחלה, ועד אירועים צפויים טובים כגון: לידה, עזיבת ילדים את הבית וכו'.
כל שינוי בחיינו מחייב הסתגלות והתאמה למצב החדש וכאשר איננו מצליחים למצוא את האיזון בתוכנו, התחושות שאנו עלולים להרגיש הינן של מועקה רגשית עמוקה וחוסר יכולת להסתגל למצב החדש.

איך מתגברים על זוגיות במשבר ?

על אף הקשיים והתחושות הקשות של זוגות הנמצאים במשבר, אנו מאמינים כי אם תתנו לעצמכם הזדמנות לשינוי, תוכלו לראות כי קיימות מספר דרכים להתגבר על המשבר וכי הקשר הזוגי שלכם יכול להתעצם ולצמוח על בסיס היסודות היציבים שהיו קיימים לפני קרות המשבר.
להלן טיפים להתמודדות עם משבר:
• אל תפגעו בביטחון העצמי של בן/ת הזוג שלכם. אל תשוו אותו לבני זוג קודמים או להוריו , כי אם הוא ירגיש פגוע, הוא לא יוכל להיות שותף ביחסי אהבה יציבים. לכן,
• אל תפגעו בבן/ת הזוג. כי כאשר אתם פוגעים, אתם נפגעים. זכרו כי אתם לא רק הנפגעים אלא גם הפוגעים וכך תמיד שניכם מפסידים.
• אל תאיימו בעזיבה אם אינכם מתכוונים לכך. זכרו כי אין דבר שמבטיח פרידה מאיומים חוזרים ונשנים בפרידה.

זכרו שאין דבר כזה – מאוחר מידי

קשה ואפילו כמעט בלתי אפשרי לעתים להתמודד עם זוגיות במשבר לבד. ולכן, רגע לפני שאתם "מרימים ידיים" ומפרקים את החבילה, פנו לקבלת עזרה מקצועית כדי לקבל את הכלים המתאימים לכם על מנת לצאת מהמקום הקשה בו אתם נמצאים ולקבל את הכלים שיאפשרו לכם התמודדות יעילה עם המשבר ואפשרות להעצמת הקשר הזוגי.
שמי סוניה יפעת יובל ואני עוסקת בליווי ותמיכה בזוגות שמרגישים כי הדרך מעט אבדה להם. יחד נבחן את הצרכים והאינטרסים שלכם ונעסוק בהתמודדות יעילה ובהשבת הקשר הזוגי למסלולו. כי הכוח נמצא בכם ואין דבר כזה מאוחר מדי.

זוגיות במשבר הפתרון

הדרך שלך לשינוי מתחילה בצעד קטן אחד

הצטרפו אלי והרשמו עוד היום לאימון

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל