זוגיות טובה

זוגות שמבינים כי הצלחת הקשר המשותף שלהם היא החשובה וכי זוגיות טובה הינה תוצאה של הקשר הטוב והאיכותי שלהם, הם אלה שיצליחו למצוא את הסיפוק והאושר בחייהם. זוגיות טובה היא זוגיות בה בני הזוג זוכרים מדוע בחרו בבן הזוג כשותף לחיים ומה בו גרם להם לבחור בו מלכתחילה.

מספר טיפים ליצירת זוגיות טובה יותר: 

תקשיבו – להאזין זה לא מספיק. זוגיות טובה מתבססת על הקשבה והכלה. ובכלל, חצי מהריבים בעולם קורים בגלל שאנשים לא הקשיבו זה לזה עד הסוף. תנו לשני לפרוק את אשר על ליבו, ורק אחר כך הגיבו, בעדינות ובנועם.

תעבדו ביחד – זוגיות הינה מפעל משותף אשר אותו מנהלים שני בני הזוג – ביחד. כששני בני הזוג מבינים שהם עובדים יחד למען מטרה משותפת שהינה זוגיות בריאה ומאושרת, הדרך אליה קצרה יותר.

עידוד – עודדו האחד את השני, פרגנו. ואל תעודדו בגין האדם, אלא המעשה. הווה אומר, אל תאמרו "אתה מהמם" , "אתה נפלא" , אמרו : "כשאתה משכיב את הילדים לישון זה גורם לי להרגיש…." וכו'.

תיהנו יחד – אל תוותרו על רגעי הצחוק והחוויות,. קחו לכם זמן להשתולל ביחד, לרקוד, לצחוק ולהנות מהדברים הקטנים והגדולים שהעולם מציע.

סוניה יפעת יובל – כלים לזוגיות טובה

אל תהיו חלק מהסטטיסטיקות. עיבדו על הקשר שלכם! שמי סוניה יפעת יובל, ואני מזמינה אתכם לאפשר לי לייעץ, להקשיב, להעניק לכם מרחב פתוח לשיח פורה, במהלכו תקבלו את הכלים הנכונים והיעילים ביותר להחייאת הזוגיות שלכם.

זוגיות טובה - הכלים

הדרך שלך לשינוי מתחילה בצעד קטן אחד

הצטרפו אלי והרשמו עוד היום לאימון

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל