יועצת זוגית

זוגות רבים, החשים כי יש להם בעיות במערכת היחסים, מכל מיני סיבות, נמנעים מלפנות אל יועצת זוגית הנובע מחששות מסוימים כגון: ניסיון עבר, הפחד לגעת בפצעים ולהעלות את הדברים על פני השטח ועוד. הפחד מעבודה על מערכת היחסים עלול להביא לקשיים רבים יותר ואף, במקרה הגרוע לפרידה.

שמי סוניה יפעת יובל ואני כאן על מנת לעזור לכם לעבור צעד אחר צעד, תהלי שייתן לכם את הכלים החיוניים עבורכם לעבודה על הזוגיות המשותפת ולמציאת היסודות הטובים הקיימים בכם ושהיוו את הבסיס לקשר הזוגי שלכם, אך נשכח עם הזמן.

כיצד מתנהל התהליך בליווי יועצת זוגית

עם כל קשיי היומיום, המרדף אחרי ההתקדמות בעבודה , המשכורת והילדים, אנו עלולים לשכוח כי הדבר הכי חשוב שיש לשמור עליו הוא מערכת היחסים עם האדם הקרוב לנו ביותר. לעתים נראה כי פנייה ליועצת זוגית מרתיעה זוגות מסיבות שונות כגון: החשש לערב גורם נוסף במערכת היחסים, הפחד לגעת בפצעים הכואבים ועוד.

להלן מספר נקודות שיסייעו לכם להבין את התועלות והיתרונות בפנייה לאשת מקצוע:

  • אופן ביצוע תהליך הייעוץ – התהליך הינו דיסקרטי לחלוטין ומתבצע בזוג או בפגישות אינטימיות אחד על אחד, לפי הצורך. מטרת הפגישות הינה למקסם את התוצאות ולהצליח להביא את בני הזוג לגעת בשאיפות ובמטרות בעזרת הכלים המתאימים.

 

  • יתרונותיו של הייעוץ הזוגי – במהלך המפגשים, יקבלו בני הזוג כלים ודרכים חדשות לדיאלוג זוגי טוב יותר בו יוכלו להתנהל במהלך חיי היומיום על כל הקשיים העולים בו, תוך הכרה ותיקון דפוסי ההתנהגות שהביאו אותם למצב הנוכחי.

סוניה יפעת יובל – אתכם לאורך כל הדרך

גם אם נדמה לכם שאין שום דרך בה ניתן לתקן את המצב, אני מזמינה אתכם להצטרף אליי למסע מופלא, במהלכו אעניק לכם את הכלים לגלות עד כמה הטוב שבכם מאפשר לכם את הצעידה קדימה יחד, בואו ואפשרו לי לעזור לכם! קבעו עוד היום פגישה ראשונה.

יועצת זוגית במרכז

 

 

 

 

הדרך שלך לשינוי מתחילה בצעד קטן אחד

הצטרפו אלי והרשמו עוד היום לאימון

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל