מחוות של אהבה

אמנם חג האהבה מזמן כבר לא כאן אבל מי אמר שצריך לעשות מחוות של אהבה רק פעם בשנה? הרי מחוות של אהבה מחזקות את השרירים החיוביים שלנו ויש אפילו מחקרים שאומרים שהן מחזקות את ההורמונים החיוביים. ההורמונים האלה עם השמות המפוצצים כמו: סרטונין ואנדרופינים ועוד [כן, כן ברור שיש עוד]. ואם הן מחזקות את ההורמונים החיוביים, הרי שהן גורמות להם להפחית לחץ, לשמור על לחץ דם נמוך ולחזק את המערכת החיסונית שלנו. אז אם לחזק את השרירים החיוביים נשמע לכם מלחיץ ומתקשר לספורט , מדוע שלא לחזק את המערכת החיסונית ובאופן כללי לגרום לנו להרגשה טובה האחד עם השנייה ועל כן, לעודד אותנו לעשות עוד ועוד מחוות של אהבה?

קיבצתי לכם כאן כמה מחוות שמהן כל אחד יכול לקחת את מה שטוב לו, ולפעמים כל מה שצריך זו מחווה קטנה שמראה שאוהבים, אז שיהיה לנו בכיף:

 1. התקשרו רק לומר שאתם אוהבים – ככה באמצע היום. הרימו את הטלפון [אה נכון, היום כמעט לא מרימים – הזיזו את האצבע !] כל אחד אוהב לשמוע שאוהבים אותו. כמה שזה נשמע פשוט ודבילי, זה לא. זה עושה המון. בלי לשוחח על הילדים, על הקניות. "I just call to say I love you" כן, כן,  כמו בשיר ההוא …
 2. הוסיפו מוצר רק בשבילו/ה – אתם בסופר? בקניות? שימו בעגלה מוצר שהוא/י אוהב/ת  זה פשוט יעשה לו טוב לדעת שאתם חושבים עליו.
 3. התעניינו – התעניינו במה שבן הזוג אומר על ידי מבט ישיר בעיניו וקרבה פיזית. אין כמו הרגשה כי מתעניינים ומקשיבים לדבריך.
 4. נשיקה – נשקו האחד את השניה לפחות פעם אחת ביום. כשאתם נפרדים בבוקר, נפגשים בערב. אל תוותרו על הטקס גם אם כועסים.
 5. מגע – שימו יד על בן הזוג כשאתם חולפים על ידו או כשאתם קמים בבוקר מהמיטה,  רק כדי שירגיש אתכם וכמה שאתם אוהבים.
 6. החמיאופרגנו – החמיאו האחד לשני. כולם אוהבים לקבל מחמאות, גם אם זה על הדבר הפעוט ביותר ולדעת שלא הכל מובן מאליו . בסך הכל, מחמאות גורמות להרגשה טובה. ואם תעשו זאת ליד חברים, משפחה – תגדילו לעשות.
 7. בלו באירוע שמעניין את בן הזוג – גם אם זה משחק כדורגל, או הופעה שמעניינת רק אותה, בסופו של דבר , עצם זה שתראו להם שאתם משתתפים במשהו שמעניין אותם, השמחה שלהם תגרום גם לכם להנאה גדולה
 8. תכננו דייט בהפתעה – ארגנו בייביסיטר, ודאו שבן זוגכם פנוי והודיעו לו רק מספיק זמן כדי שיוכל להתארגן. אל תספרו לאן הולכים, הפתעה זה תמיד רומנטי
 9. בשלו ארוחה – אי אפשר לצאת? חכו שהילדים יירדמו והכינו ארוחה רומנטית. גם אם זה טוסטים וסלט, עצם הכוונה יגרמו להתלהבות והתרגשות.

אז מאחלת לכם שכל יום [טוב, נו.. כמעט] יהיה יום של אהבה עבורכם, שתמצאו את הרגעים הקטנים ותזכרו כי מחוות קטנות גורמות להורמונים החיוביים לחזק את המערכת החיסונית. אז חזקו אותה דרך הלב

  הדרך שלך לשינוי מתחילה בצעד קטן אחד

  הצטרפו אלי והרשמו עוד היום לאימון

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל