משבר בזוגיות

כאשר הנכם חווים משבר בזוגיות, נדמה כי הכל לא מסתדר, הכל קשה ולא תמיד מצליחים לראות את האור שבקצה המנהרה. אתם חווים קושי במקום בו אתם רוצים להרגיש הכי טוב – במערכת היחסים עם בן/ת הזוג שלכם. משבר שכזה משפיע באופן כמעט בלתי נמנע, על כל היבטי החיים.: ירידה במצב הרוח, באנרגיות החיוביות ועשוי להשפיע אף על התפקוד היום יומי.

כיצד פותרים משבר בזוגיות

עצם הכרת הבעיה, הינה תחילת הדרך לפתרון. למרות שלעתים קשה לגעת ב"פצע" כי הוא מגרד, רק הגירוד יביא להבראתו. אם כן, איך מתמודדים עם משבר בזוגיות?

  • החלטה – מודעות הינה תחילת הדרך לפתרון. וכעת, כשאתם מודעים לבעיה, עליכם רק להחליט כי הגיע הזמן לפנות לעזרה. תהליך שמתבצע עם שני בני הזוג יהיה תמיד טוב וקל יותר, אך אם רק אחד מבני הזוג מעוניין בייעוץ, ניתן לעשות זאת. זכרו – כאשר את/ה משנה את התנועה שלך, כל הסביבה משתנה.
  • תהליך הייעוץ – הייעוץ מתנהל באופן דיסקרטי ובמטרה להתמקד בצרכים ובשאיפות שלכם, תוך התמקדות במוקדי הקושי וקבלת הכוונה שתוביל אתכם למקום בו הנכם רוצים להיות.
  • להעצים ולהתעצם – שינוי מתחיל בצעד אחד קטן. אז בואו ואפשרו לעצמכם להתמודד עם הקושי תוך קבלת עזרה שתאפשר לכם להפוך את הקושי להזדמנות להעצמת הזוגיות.

 אתם מעוניינים לפתור את המשבר בזוגיות ?

עם הרצון שלכם וההכוונה שלי, תוכלו ללמוד כיצד להתגבר על הקשיים.  תוכלו לקבל כלים כיצד למנף את הזוגיות, להעצים אותה ולהחזיר את הניצוץ לחייכם. עשו את הצעד הראשון, פנו לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית. בנוסף, סוניה יפעת יובל מעבירה סדנאות בנושא. זכרו, לקבוצה יש כוח.

משבר בזוגיות פתרונות

 

 

הדרך שלך לשינוי מתחילה בצעד קטן אחד

הצטרפו אלי והרשמו עוד היום לאימון

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל