סדנאות זוגיות

לו המערכת הזוגית שלכם היתה מכונה, האם לא הייתם צריכים לטפל בה ולשמן אותה כדי שתפעל כראוי? אותו הדבר בזוגיות שלכם. על מנת שתוכל להתקיים ולצמוח, עליכם לזכור "לשמן" אותה בחברות, אהבה, הבנה, תשומת לב ועוד. מחקרים מראים שזוגות שחיים אושר רבות ביחד, עשו להם הרגלים ומחוות של אהבה במשך השנים.

אם הנכם מעוניינים כיצד לעשות זאת, בואו לסדנאות הזוגיות ותלמדו כלים ודרכים חדשות להעצמת הקשר הזוגי שלכם.

סדנאות זוגיות לנקודת מבט חדשה ומרעננת

אורח החיים התובעני שלנו גורם לנו לעתים, לדחוק את הזוגיות הצידה. סדנאות זוגיות וביניהן הסדנאות של סוניה יפעת יובל, מציעות דרכים חדשות להחזיר את הדיאלוג הזוגי, התקשורת והרומנטיקה לחייכם. הסדנאות החווייתיות הן בנות שישה מפגשים, בהן יחוו המשתתפים זוגיות מנקודת מבט שונה; מכבדת, בונה ומקרבת. הסדנאות מתאימות לכל זוג המעוניין להעשיר את מערכת היחסים שלו ; מזוגות צעירים, זוגות בפרק ב', זוגות חד מיניים ועוד.

בסדנאות יילמדו בין היתר נושאים כגון;

 • יצירת דיאלוג אינטימי
 • יצירת אווירה זוגית
 • פתרון קונפליקטים
 • תקשורת בונה ומקרבת
 • ועוד

סדנאות זוגיות – השינוי מתחיל בכם

שמי סוניה יפעת יובל ואני מזמינה אתכם להצטרף אליי לתהליך מעצים ומלמד, שבסופו התוצאות ידברו בעד עצמן. במסגרת הסדנה תקבלו כלים ותלמדו כי לקבוצה יש כוח ואתם לא לבד. צרו קשר והזמינו מקום בסדנה הקרובה.

 

סדנאות זוגיות לשיפור מערכת היחסים

סדנאות זוגיות לשיפור מערכת היחסים

בשנים האחרונות זוגות רבים פונים אל סדנאות זוגיות, על מנת לשפר את מערכת היחסים שלהם. למעשה, אין כמעט זוג אחד בארץ שלא תתאים לו סדנה זוגית. מעוניינים להעשיר את הקשר שלכם ולטפח אותו? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל המאמנת האישית והזוגית סוניה יפעת יובל. מומחית זו, אשר בבעלותה "סוניה בהרמוניה – למצוא את עצמך מחדש", הינה מוסמכת מכון אדלר ומחזיקה בניסיון רב בתחום עיסוק זה.

סדנאות זוגיות – מתי כדאי ללכת?

מרגישים שמשהו חסר בזוגיות.

אם אתם מרגישים שהזוגיות שלכם דועכת או שיש פערי תקשורת שאתם לא יודעים לשים עליהם את הדגש, סדנה זוגית תיתן לכם סט כלים להתמודדות והבנה תקשורתית טובה יותר במערכת היחסים.

רבים כל הזמן.

אם אתם מרגישים ש-90 אחוז מהקשר שלכם הוא מריבות ו-10 אחוז הוא רוגע, כנראה שאתם צריכים לעבור סדנה זוגית שתלמד אתכם איך לנהל את התקשורת ביניכם – ולדעת איך לגרום לריבים להיפסק, או לפחות לרדת בצורה ניכרת.

רוצים להעשיר את הזוגיות.

סדנה זוגית מתאימה גם לזוגות שהכול "בסדר" איתם. כלומר, גם אם אתם מרגישים שהזוגיות שלכם בסך הכול "בסדר" – יש מגוון דרכים לשפר אותה, לשמור על הקיים ,  ולעבוד על אלמנטים שיהפכו אותה למצוינת. 

מרגישים שזה הולך להיגמר.

פעמים רבות אנו מרגישים שהזוגיות הולכת להיגמר, אך לא תמיד נדע להצביע מדוע. בין אם זה ריבים, שאננות, שעמום, עיסוקים אחרים וכל סיבה שהיא, לפני שאנחנו מוותרים ומפרקים את החבילה, כדאי לתת לקשר שלנו סיכוי נוסף  וללכת לסדנה זוגית, גם אם לא נמצא פתרון לכל הבעיות, אנחנו נלמד דברים שיעזרו לנו בזוגיות זו, או בכל זוגיות בעתיד.

לרכוש כלים חשובים בעזרת סדנאות זוגיות מעצימות

סדנאות לזוגיות הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד של הרבה זוגות בישראל. אם חשוב לכם לטפח את הקשר שלכם, לתקן דברים שהתקלקלו, ללמוד כלים חשובים וטכניקות תקשורת מיוחדות, אתם חייבים ללכת לסדנה זוגית שללא ספק תשנה לכם את תפיסת העולם הזוגית ותעזור לכם לצאת לדרך חדשה.

סדנאות זוגיות מעצימות

  הדרך שלך לשינוי מתחילה בצעד קטן אחד

  הצטרפו אלי והרשמו עוד היום לאימון

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל