אימון זוגי

אם יש דבר אחד שכל בני האדם כמהים לו, הרי שמדובר בזוגיות טובה. לעתים הזוגיות חווה משברים אשר עלולים לגרום לרגשות לא נעימים, לכעס ותסכולים. בעזרת אימון זוגי מידי איש או אשת מקצוע בעלי ניסיון, אשר יודעים כיצד לגשת לכל מקרה והייחודיות שלו, ניתן ללמוד כיצד להכיל את הקשיים ולהתגבר עליהם וכיצד להמשיך בדרך קדימה ביחד.

באילו מקרים יוכל אימון זוגי לסייע לנו?

משברים וקשיים הינם חלק בלתי נפרד מכל מערכת זוגית שהיא. החיים מציבים בפנינו אתגריםאשר יוצרים ביננו ובין הסביבה שלנו מתחים שכמעט ולא ניתן להימנע מהם. החוכמה היא לדעת כיצד להתמודד עם קשיי היומיום, הפרנסה, ההורות, בריאות ועוד, תוך שמירה על היחידה הזוגית . בעזרת האימון הזוגי, תוכלו לדעת כיצד להפוך את הזוגיות שלכם למעצמה המאפשרת לכם לצלוח את הקשיים תוך שמירה על התא הזוגי.

האימון הזוגי יוכל להוות פתרון בסיטואציות רבות, כגון:

 • מריבות ומאבקי כוחות ושליטה במערכת היחסים
 • היעדר תחושת שותפות ואי יכולת לשתף
 • קצרים בתקשורת
 • מעילה באמון
 • קושי באינטימיות
 • תחושה שמשהו 'תקוע'
 • ייעוץ וליווי לקראת ותוך כדי פרק ב'
 • תהליכי גירושין
 • ייעוץ בעתות משבר; פטירה, מחלה, משבר כלכלי ועוד.
 • ועוד 

באימון זוגי הכל תלוי בכם!

עליכם לדעת כי הצלחת האימון אפשרית. גם אם בתחילה בן/ת הזוג אינו מעוניין להתמסר לתהליך, ניתן לקיים את האימון במסגרת בודדת. כי "כשאתה משנה את התנועה, כל הסביבה משתנה". אני, סוניה יפעת יובל, מזמינה אתכם ליצור עמי קשר בהקדם ולהתחיל את הדרך להצלחה בצעדים קטנים. 

אימון זוגי להצלחה בקשר

אימון זוגי להצלחה בקשר

אימון זוגי הינו חלק חשוב בשיפור הזוגיות ובצמיחה של קשר טוב. מעוניינים להשתתף בתרגילים שיסייעו בשיפור הזוגיות שלכם? מחפשים אחר יד מכוונת? מוזמנים ליצור קשר עם סוניה יפעל יובל, אשר בבעלותה "סוניה בהרמוניה – למצוא את עצמך מחדש". מומחית זו עובדת כמאמנת אישית זוגית וכנומרולוגית ומחזיקה בניסיון והכשרה משמעותיים בתחומי עיסוק אלו.

אימון זוגי – תרגילים חשובים לשיפור הזוגיות:

 1. זמן איכות ביחד – פנים מול פנים.
  עם המהפכה הטכנולוגית, זוגות רבים מוצאים את עצמם מתקשרים באמצעות מיילים, סמסים, וואטסאפ, פייסבוק ותקשורת דיגיטלית. עם זאת, חשוב שתדעו כי תקשורת דיגיטלית אינה יכולה להחליף מגע אנושי. לכן, מומלץ ביותר לתאם זמן איכות משותף שבו יוצאים לבלות ביחד, יושבים לדבר, שותים קפה וכדומה. זמן איכות של שניכם לבד. גם אם אתם בתחילת זוגיות וגם אם אתם במערכת ארוכת טווח, פגישות פנים מול פנים הן דרך מצוינת לשפר את מערכת היחסים שלכם.
 2. לשמור על תקשורת ושיתוף בכל מצב.
  לצד הזוגיות אנו מנהלים חיי יום-יום עמוסים; שגרה הכוללת את הפחדים שלנו, מקום העבודה, חברים, תחביבים וכן הלאה. כלומר, לעיתים יהיו גורמים חיצוניים שישפיעו על מערכת היחסים שלנו – בין אם מדובר בבוס שצעק עלינו בעבודה או שמא רבנו עם חבר. בהתאם, חשוב לדעת לתקשר עם השותף שלנו גם כשאנחנו נמצאים במקומות פחות טובים. בנוסף לכך, חשוב להבין כי לא כל התנהגות שאינה ברורה מצד בני הזו שלנו, נובעת מכעס עלינו .
 3. תלמדו לקחת ותלמדו גם לתת.
  אחת המסקנות המשמעותיות ביותר המתקבלות במסגרת אימון זוגי היא שמערכת יחסים יכולה להיות דבר נפלא. וזאת, כל עוד אנו מוודאים כי זוגיות זו הינה הדדית.

בואו נצא לדרך עם אימון זוגי

בכל מערכת יחסים טובה חשוב לבנות את התקשורת שלנו עם הצד השני. כאשר אין אנו מצליחים לעשות זאת לבד כדאי לפנות למאמן זוגי שידע להתוות לנו את הדרך הטובה ביותר עבורנו. לצורך עבודה משותפת על מערכת היחסים והעצמתה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל סוניה יפעת יובל.

אימון זוגי לשיפור הזוגיות והעצמת הקשר

  הדרך שלך לשינוי מתחילה בצעד קטן אחד

  הצטרפו אלי והרשמו עוד היום לאימון

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל