אימון לזוגיות

אימון לזוגיות נועד לאנשים שאינם מצליחים לבנות זוגיות בחייהם. התסכולים, ההתמודדות החוזרת עם דחייה, הלחץ מהסביבה ומהמשפחה מייאשים מאין כמותם. עוד דייט כושל, עוד בחור או בחורה שנעלמים ללא כל הודעה מוקדמת. אימון אישי לזוגיות מטרתו לסייע לנו לבנות זוגיות בריאה ואמיתית, מתוך מקום של ביטחון עצמי, שמחת חיים וכמיהה אמיתית לכך, ולא מפאת ייאוש או תסכולים.

למי אימון לזוגיות יוכל להתאים?

בסופו של דבר ניתן לראות אימון לזוגיות כמעין מסע לשינוי עצמי, מתוך ההבנה כי אני האחראי היחיד למתרחש בחיי, וכי הכל בסופו של דבר תלוי בי. אם כן, האימון יוכל להתאים לרבים:
• רווקים ורווקות המעוניינים בזוגיות או מעוניינים להקים משפחה, והתעייפו מהחיפושים, מהעצות והלחץ הסביבתי ומבקשים למצוא את הדרך הנכונה לאהבה.

• רווקים ורווקות שחוו פרידה כואבת וטראומתית ולא מצליחים להתאושש ממנה, אך מעוניינים להחלים ממנה ולהמשיך לפרק הבא.

• גרושים וגרושות המבקשים להתגבר על הפרק הראשון ולהתקדם הלאה לפרק ב' בלי לחזור על טעויות העבר, ועם הרבה יותר ביטחון עצמי וידע כיצד לנהל מערכת יחסים בריאה.

• אלמנים ואלמנות המתמודדים עם האובדן על כל שלביו, שמרגישים שאם ימשיכו הלאה לפרקים הבאים בעצם יבגדו בבן או בת הזוג המנוחים, ועוד.

• זוגות שמרגישים שאיבדו את הקסם והניצוצות בזוגיות, נכנסו לשגרה נורמטיבית בה הם מרגישים כלואים, וחשים כי צד שלישי יוכל לסייע להם לחזור למסלול הנכון לזוגיות.

לומדים לקבל את עצמכם

שמי סוניה יפעת יובל, ואני מזמינה גם אתכם לצאת יחד איתי למסע התמודדות מול האתגר שכרגע נדמה לכם – שהוא הכי משמעותי בחייכם. יחד, נבין בדיוק מה מעכב אתכם מלבנות את הזוגיות המושלמת, לקבל את עצמכם כפי שאתם ולנתב את מה שנדמה לכם כחולשות, למקומות הרבה יותר טובים, עד למציאת הזוגיות שתמיד חלמתם עליה.

אימון לזוגיות במרכז

    הדרך שלך לשינוי מתחילה בצעד קטן אחד

    הצטרפו אלי והרשמו עוד היום לאימון

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל