האם את מחכה שהדברים יסתדרו מעצמם?

אומרים שהגברים הם המעבדים ולכן הם מסתגרים ואילו הנשים הן אלה שרוצות להוציא הכל בשקף קצף עד שהדברים נפתרים. ברור שזו הכללה ובכל הכללה יש יוצאים מן הכלל. במקרה הזה, אני מהטיפוסים המעבדים. כמשהו מפריע לי, אני צריכה לחשוב על זה ואז יושבים ומדברים. אני יודעת שאם לא נפתח את השיחה, לא ייפתר כלום ובעתיד הנושא יחזור על עצמו.

מה שמביא אותי לנושא של היום:

האם אתם מאלה הממתינים שהדברים יסתדרו מעצמם או שאתם מאלה שיוזמים את השינוי? האם אתם מתווכחים ומרגישים כי השינוי אינו מגיע?

אם אתם מאלה שממתינים כי הדברים יסתדרו מעצמם, אתם ממתינים לשווא. הדבר היחיד שישתנה הוא הכוח שלכם להבליג. אז מה עושים? לוקחים אחריות ומחליטים שלא מבזבזים יותר זמן במצב הנוכחי. אין צורך להמתין כי יקרה משהו מאחר כי אם תמתינו לשינוי, ההמתנה עלולה להיות אינסופית. אתם אלה שצריכים לגרום לשינוי!

השינוי לא יגיע אם תשבו בצד ותצפו שהוא יגיע. זה לא יקרה. אם תצרו את ההזדמנות, היא תגיע אליכם ולא לאלה היושבים בצד וממתינים. השינוי מגיע למי שיוזם אותו.

קיים הבדל גדול בין אלה שגורמים לדברים לקרות , לבין אלו שממתינים כי הדברים יקרו מעצמם:

הסיבות להבדלים:

אלה שיודעים מה הם לא רוצים –

יש את אלה שיודעים לומר מה לא טוב להם בזוגיות ומה הם היו משנים בבן הזוג . לא רבים יודעים לומר מה הם כן רוצים בזוגיות. שאלו את עצמכם האם הזוגיות שלכם עומדת בציפיות שלכם ומה עליכם לעשות על מנת להגיע לשם ומה אתם חושבים שכדאי לחזק בה ומה לא. האם אתם יכולים לדמיין את הזוגיות שלכם בעוד מספר שנים?

אלה שיודעים מה הם רוצים –

שאלו את עצמכם האם יש פער בין מה שאתם רוצים לבין המציאות, מה גרם לפער הזה מלכתחילה והאם הוא גדול. האם אתם הולכים על המוכר והבטוח, שהנכם פוחדים משינוי או שאתם מסוגלים לעשות מעשה?

הפחד משינוי –

הרבה אנשים מפחדים משינוי עד כדי שכאשר הוא מתקיים, הם מעדיפים לחזור למוכר ולידוע. מה שגורם את ההבדל, הוא היכולת להתמודד עם השינוי למרות כל הפחד לאן זה יוביל.

ההנעה לפעולה היא הבחירה בתמונה שתרצו לראות –

נסו לתאר את המקום בו הנכם רוצים להיות ומה הייתם רוצים לראות שם. למשל, אני רוצה להיות במקום בו טוב לשנינו ובו אנו רוצים להיות. מקום בו נוכל להביט אחד בשני ואנו מחוזקים למרות כל מה שעברנו. מקום בו אנו מבינים את הסיבות למריבות ויודעים כיצד להתמודד עימן. והכי חשו- מקום בו אנו מרגישים ביטחון להביע את עצמנו ואת רצונותינו ודעותינו, אנו יוצרים חוויות משותפות, מרגישים כי הקשר שלנו טוב ובטוח ומשקיעים את הזמן במה שחשוב לנו.

מהי התמונה שאתם רואים בעיני רוחכם? כיצד תתארו אותה?

מה עליכם לעשות על מנת להיות במקום כבתמונה?

    הדרך שלך לשינוי מתחילה בצעד קטן אחד

    הצטרפו אלי והרשמו עוד היום לאימון

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל