זוגיות טובה ובריאה

זוגות שמבינים כי הצלחת הקשר המשותף שלהם היא החשובה וכי זוגיות טובה הינה תוצאה של הקשר הטוב והאיכותי שלהם, הם אלה שיצליחו למצוא את הסיפוק והאושר בחייהם. זוגיות טובה היא זוגיות בה בני הזוג זוכרים מדוע בחרו בבן הזוג כשותף לחיים ומה בו גרם להם לבחור בו מלכתחילה.

מספר טיפים ליצירת זוגיות טובה יותר: 

תקשיבו – להאזין זה לא מספיק. זוגיות טובה מתבססת על הקשבה והכלה. ובכלל, חצי מהריבים בעולם קורים בגלל שאנשים לא הקשיבו זה לזה עד הסוף. תנו לשני לפרוק את אשר על ליבו, ורק אחר כך הגיבו, בעדינות ובנועם.

תעבדו ביחד – זוגיות הינה מפעל משותף אשר אותו מנהלים שני בני הזוג – ביחד. כששני בני הזוג מבינים שהם עובדים יחד למען מטרה משותפת שהינה זוגיות בריאה ומאושרת, הדרך אליה קצרה יותר.

עידוד – עודדו האחד את השני, פרגנו. ואל תעודדו בגין האדם, אלא המעשה. הווה אומר, אל תאמרו "אתה מהמם" , "אתה נפלא" , אמרו : "כשאתה משכיב את הילדים לישון זה גורם לי להרגיש…." וכו'.

תיהנו יחד – אל תוותרו על רגעי הצחוק והחוויות,. קחו לכם זמן להשתולל ביחד, לרקוד, לצחוק ולהנות מהדברים הקטנים והגדולים שהעולם מציע.

סוניה יפעת יובל – כלים לזוגיות טובה

אל תהיו חלק מהסטטיסטיקות. עיבדו על הקשר שלכם! שמי סוניה יפעת יובל, ואני מזמינה אתכם לאפשר לי לייעץ, להקשיב, להעניק לכם מרחב פתוח לשיח פורה, במהלכו תקבלו את הכלים הנכונים והיעילים ביותר להחייאת הזוגיות שלכם.

זוגיות טובה - הכלים

זוגיות טובה ובריאה

כיצד בונים זוגיות טובה? לכך, תשובות רבות – החל מתקשורת חיובית, אהבה, הערכה הדדית וכן הלאה. כדי לבנות מערכת יחסים טובה ובריאה, מומלץ לשאול את עצמכם האם כך אתם מרגישים כלפי הפרטנר שלכם. זקוקים לליווי מקצועי? מאמינים בפוטנציאל של הזוגיות שלכם? זקוקים לסיוע בתחום זה? מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם סוניה יפעת יובל, מאמנת אישית וזוגית ובעלת "סוניה בהרמוניה – למצוא את עצמך מחדש".

זוגיות טובה – לא רק חיוכים ונשיקות

ישנן דרכים שונות לבנות זוגיות טובה. מעוניינים גם אתם לרכוש ידע משמעותי זה? קראו את הנקודות הבאות:

  1. זוגיות טובההיא לא רק ליטופים, חיוכים ונשיקות. למעשה, אי הבנות בקשר הן חלק בלתי נפרד בכל מערכת יחסים. למשל, במקרים רבים, הפרטנר שלכם יגיד לכם משהו ואתם עלולים להבין אותו בצורה אחרת לגמרי וזאת בגלל שהדברים עוברים דרך מסננת הפרשנות שלכם. במצבים כאלה אסור לנו להעניש את בן/ת הזוג שלנו, להפך. במילים אחרות, אין צורך לעשות דרמה מכל דבר ומכל משפט שנאמר, שכן היבט זה יכול לגרום לבעיות תקשורת חמורות.
  2. אמון נמצאים בתחושה בה שבכל פעם שאתם מפנים את הגב – משהו לא בסדר מתרחש? מדובר בבעיה רצינית. אם אנחנו לא מרגישים שהשותף שלנו נאמן, ישר או אכפתי אז אנו לא נמצאים במערכת יחסים טובה. וזאת, משום שהבסיס של זוגיות טובה ונכונה הוא אמון.
  3. עודדו והצמיחו אחד את השני –במערכת יחסים בריאה שני השותפים מעודדים אחד את השני לגדול ולצמוח ביחד. אם ברצוננו לעשות שינוי בחיים חשוב להתייעץ עם הפרטנר שלנו ולשתף אותו במגוון נושאים, בין אם זה מקום עבודה, לימודים, תחביבים ועוד. במקרים בהם אתם מרגישים שבן/ת הזוג שלכם תקוע במקום – בין אם זה תעסוקתית או חברתית, הציעו לו אופציות חדשות, הניעו אחד את השני ותפרחו ביחד.
  4. פשרות –חשוב להבין כי פשרה היא לא כניעה ואין משמעותה שהפסדנו בקרב, להיפך. אמנם אחד הדברים הקשים ביותר במערכת יחסים הוא להגיע לפשרה בזמן ויכוח,  אך לעתים זהו גם הדבר הנכון לעשות. במילים אחרות, מומלץ לקחת צעד אחורה ולהסתכל על הדברים בצורה קצת יותר דיפלומטית. אולי בן הזוג שלנו באמת צודק? אולי אפשר להגיע לפתרון ששנינו נאהב? אם נדע לקחת את הוויכוחים שלנו למקומות של פשרה והבנה הקשר שלנו יצמח בצורה בלתי רגילה!

לבנות מערכת יחסים יציבה, טובה ובריאה

החל מתקשורת בריאה, עידוד וצמיחה משותפת ועד פשרות בעת וויכוח – כדי לקבל ליווי וייעוץ משמעותי בתחום הזוגיות, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל סוניה יפעת יובל.

לבנות זוגיות טובה ובריאה

    הדרך שלך לשינוי מתחילה בצעד קטן אחד

    הצטרפו אלי והרשמו עוד היום לאימון

    קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל