סדנת העצמה לקשר הזוגי

אתם מרגישים שאתם שמים את הזוגיות שלכם בצד ורוצים לדעת כיצד להחזיר את הדיאלוג הזוגי והתקשורת לחייכם. הזוגיות שלכם יושבת על בסיס טוב ואתם רוצים להעצים אותה. אתם מרגישים שהשגרה כוססת בכם ואתם רוצים להביא משהו חדש וטוב לזוגיות

אני שמחה לבשר לכם כי אני מקיימת סדנאות אינטימיות חוויתיות, בנות 6 מפגשים בהן תחוו זוגיות מנקודת מבט שונה: מכבדת, בונה ומקרבת, תוך קבלת כלים יישומיים להעצמת הקשר הזוגי.

הסדנאות מתאימות לכל זוג המעוניין להעשיר את הזוגיות שלו: זוגות צעירים, זוגות לקראת מימוש הזוגיות, זוגות בפרק ב', זוגות במשבר וכל זוג הרוצה לשמר ולשפר את הזוגיות.

בסדנה נלמד בין היתר:

 • דיאלוג אינטימי
 • פתרון קונפליקטים
 • אווירה זוגית
 • תקשורת בונה ומקרבת
 • ועוד

לרישום לסדנה הקישו על התמונה 

סדנת העצמה לקשר הזוגי

סדנת העצמה לפיתוח הזוגיות

סדנת העצמה היא כלי חשוב בשימור ופיתוח הזוגיות. אכן, מערכת יחסים הינה עבודה במשרה מלאה, ובדומה לרצון שלנו להצליח בעבודה ולהיות מסופקים – כך גם חשוב להשקיע בזוגיות שלנו ולחזק אותה! כדי שגם אתם תוכלו להשיג יעד משמעותי זה, מוזמנים לפנות אל המאמנת האישית והזוגית סוניה יפעת יובל, אשר בבעלותה "סוניה בהרמוניה – למצוא את עצמך מחדש".

סדנת העצמה – מה קורה בסוף התהליך?

 • בסדנה נלמד כיצד לחזק את הקשר שלנו ברמת התקשורת ולשפר את יכולות ההבעה שלנו. בנוסף, נקבל כלי תקשורת חזקים, מכבדים ובריאים בהם נוכל להשתמש ביום יום. תקשורת בריאה = זוגיות בריאה.
 • אנחנו נדע כיצד לתקשר בצורה אינטימית ושיתופית, איך להקשיב לפרטנר בצורה נכונה, איך לפתוח דברים בצורה מכבדת ונדע לזהות ולהכיר את הדברים שעומדים מאחורי המילים. ברגע שתהיה לנו תקשורת אינטימית יותר עם בן הזוג נתפלא לגלות כמה דברים חדשים יש לנו להכיר בו שעדין לא ידענו.
 • אחד הדברים החשובים ביותר הוא פתרון הקונפליקטים. בהתאם, בסוף הסדנה יהיו ברשותכם כלים משמעותיים לצורך התנהלות נכונה בזמן ריב או ויכוח. היבטים אלו ילמדו ברמת התאוריה, לצד השתתפות בתרגילים ורכישת כלים יישומים בשטח.

סדנת העצמה יכולה להציל את הזוגיות?

ישנם כלים רבים שיכולים להציל זוגיות במשבר. אם אתם חושבים על זה, אף אחד לא לימד אותנו איך להתנהל נכון במערכת יחסים – רק ניסיון החיים. בהתאם, אחד הדברים החשובים ביותר שאנחנו יכולים לעשות בשביל עצמנו הוא לקבל כלים מאנשים שייעוץ זוגי הוא חייהם – ושיש להם ניסיון בהעברת סדנאות יעילות.

איך נעשה זאת נכון?

קוראים כרגע את הכתוב? מרגישים שהקשר עם בן או בת הזוג במשבר? מומלץ לנסות ולעבוד על מערכת היחסים ביניכם בדרכי נועם. לצד שיחות מעמיקות, מומלץ להשתתף בסדנת העצמה בתור בילוי משותף; פעילות באמצעותה תוכלו להגיע להסכמה הדדית. אין ספק, ברגע ששניכם תבואו לתהליך בצורה חיובית וברמת מוכנות גבוהה, תוכלו להפיק ממנו הרבה יותר.

סדנת העצמה לפיתוח הזוגיות

  הדרך שלך לשינוי מתחילה בצעד קטן אחד

  הצטרפו אלי והרשמו עוד היום לאימון

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל